Urzula Pietraszek

Urszula Pietraszek

G: Opowiedz nam trochę o sobie Ula.

U: Urodziłam się i wychowałam w Krakowie, mieście, po którym lubię spacerować starymi uliczkami, chodzić do teatru, na balet, słuchać muzyki (szczególnie klasycznej). Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego ( wydziału geografii) oraz wychowania przedszkolnego. Od 11 lat mieszkam z rodziną w Skawinie gdzie odkryłam swoją pasję, którą jest ogród. Bardzo lubię przebywać wśród przyrody jak i pielęgnować rośliny. Kocham też swój dom, wszelkie prace w nim i wszystko co jest związane z tworzeniem ciepłego, rodzinnego domowego ogniska. Bardzo lubię czytać książki i podróżować.

G: Co lubisz w pracy w Graceland?

U: To bardzo łatwe pytanie- poprostu ludzi. Ja kocham pracować z ludźmi, poznawać nowe osoby, nawiązywąć nowe przyjaźnie, a przede wszystkim pomagać im. Bardzo często nie nazywam Gracelandu miejscem pracy, lecz miejscem, w którym żyję i jestem szczęśliwa.

G: Czy jesteś uczniem Graceland?

U:Tak- I jest to niesamowite ponieważ w Graceland zaczynałam uczyć się języka angielskiego i wczesniej nawet nie marzyłam, ze kiedyś będę mogła rozmawiać w tym języku.

G: Co sprawia ci radość z bycia studentem?

U: Bezstresowe i w przyjaznej, wesołej atmosferze poznawanie czegoś nowego. Trudno mi to nazwać, ale czuję się tu młodsza, pełna życia, wiary i energii.

G: Gdybyś mogła powiedzieć ludziom o Graceland jedną rzecz, co chciałabyś, żeby się dowiedzieli?

U: Jest to nie tylko SZKOŁA, ale przede wszystkim miejsce spotkań z przyjaciółmi. Miejsce gdzie czujemy się jak w domu, w gronie bliskich osób. Miejsce, w którym w sposób przyjazny uczymy się nowych rzeczy, poznajemy nowych ludzi, stajemy się bardziej otwarci na świat, poprostu się rozwijamy.

Urzula Pietraszek
Urzula Pietraszek
Urzula Pietraszek