Semestr Wiosna 2021 - zapisy już ruszają!

Zapraszamy do zapisów na nowy semestr Wiosna 2021. Listę kursów i ceny znajdziesz w zakładce #Obecny semestr.

Nie czejkaj. Zadzwoń do naszej administratorki Anety. Zapisz się telefonicznie już dziś.

Rozmowy z lektorami i kwalifikacja do grup 4-5 styczeń.

Kalendarium semestru Wiosna 2021

Semestr wiosnny 2021 trwa od 11 stycznia do 27 maja 2021. Przerwa zimowa od 15 do 18 lutego 2021. Przerwa wielkanocna od 1 do 6 kwietnia. Święto 3 Maja - nie pracujemy.

Goście specjalni i wydarzenia specjalne

Graceland chce, abyś zrobił więcej niż „zaliczył” semestr z języka angielskiego; chcemy, abyś mógł się rozwijać!

Choć koronawirus znacznie ograniczył możliwości podróżowania, a co za tym idzie możlowść zaproszenia do odwiedzenia Graceland przez naszych przyjaciół z Kanady i USA, nadal staramy się zapewnić naszym uczniom kontakt z żywym i różnorodnym językiem angielskim - tymczasowo tylko online.

Graceland zaprasza do udziały w lekcjach i wydarzeniach specjalnych, przyjaciół-native speakarów z Kanady, USA i Wielkiej Brytanii. W ciągu 20 lat istnienia, Graceland odwiedzało setki wspaniałych ludzi, którzy przybyli, aby pomóc naszym Studentom. Będziesz miał okazję poznawać ludzi z różnych środowisk kulturowych i etnicznych. Będziesz ćwiczyć słuchani akcentów z różnych regionów, a także sprawdzić wszystko, czego się nauczyłeś na lekcjach i dobrze to wykorzystać w prawdziwej rozmowie z ludźmi (nie nauczycielami!). Wszystko to podczas Twoich zajęć.

Być może czytasz coś interesującego i chciałbyś o tym porozmawiać po zajęciach. Chętnie spotkamy się z Tobą i odpowiedzimy na Twoje pytania, o tematyce gramatycznej, kulturowej czy duchowej.

Zespół Graceland organizuje nieformalne spotkanie w piątkowe wieczory o nazwie “SEQUOIA” (tymczasowo tylko online). Zapraszymy do dołączenia do naszych spotkań poświęconych studiowanaiu i wyjaśnianiu Biblii. Sequoia jest w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski, więc jest to świetne miejsce do ćwiczenia swojego rozumienia. Masz również możliwość dyskusji w języku angielskim lub polskim. A atrakcją dla wszystkich jest śpiewanie po angielsku i po polsku. Sekwoja nie jest o Twoim kościele, naszym kościele czy religii. Sekwoja to miejsce, w którym po prostu staramy się uczyć i omawiać to, czego stara się nas nauczyć Biblia.

Graceland czasami organizuje także specjalne wydarzenia, w których można się dobrze porozumiewać po angielsku w relaksującym otoczeniu. Nocne gry, wydarzenia kulturalne, wieczory filmowe, polowania na różne przedmioty, specjalne imprezy kulinarne i studia biblijne są częścią tego, co sprawia, że Graceland jest Szkoła z duszą.