Goście specjalni i wydarzenia specjalne

Graceland chce, abyś zrobił więcej niż „zaliczył” semestr z języka angielskiego; chcemy, abyś mógł się rozwijać!

Twoje doświadczenie z języka angielskiego będą wzbogacać nasi specjalni gości z Kanady, USA i Wielkiej Brytanii. Graceland odwiedzało setki wspaniałych ludzi, którzy przybyli, aby pomóc naszym STUDENTOM. Będziesz miał okazję poznawać ludzi z różnych środowisk kulturowych i etnicznych. Będziesz miał okazję ćwiczyć słuchanie różnych akcentów z różnych regionów, a także sprawdzić wszystko, czego się nauczyłeś na lekcjach i dobrze to wykorzystać w prawdziwej rozmowie z ludźmi (nie nauczycielami!). Wszystko to podczas Twoich zajęć.

Być może czytasz coś interesującego i chciałbyś o tym porozmawiać po zajęciach. Zespół Graceland jest chętny aby spotkać się z Tobą i odpowiedzieć na Twoje pytania, o tematyce gramatycznej, kulturowej czy duchowej.

Zespół Graceland organizuje nieformalne spotkanie w piątkowe wieczory o nazwie "SEQUOIA". Jesteś zaproszony, aby przyjść, zjeść lekką kolację z nami, a następnie spędzić wieczór studiując Biblię i dyskutując o tym, co czytasz, a także śpiewać. Sequoia jest w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski, więc jest to świetne miejsce do ćwiczenia swojego rozumienia. Masz również możliwość dyskusji w języku angielskim lub polskim. A atrakcją dla wszystkich jest śpiewanie po angielsku i po polsku. Sekwoja nie jest o twoim kościele, naszym kościele czy religii. Sekwoja to miejsce, w którym po prostu staramy się uczyć i omawiać to, czego stara się nas nauczyć Biblia.

Graceland czasami organizuje także specjalne wydarzenia, w których można się dobrze porozumiewać po angielsku w relaksującym otoczeniu. Nocne gry, wydarzenia kulturalne, wieczory filmowe, polowania na różne przedmioty, specjalne imprezy kulinarne i studia biblijne są częścią tego, co sprawia, że Graceland jest Szkoła z duszą.