Metody Nauczania

Wino, ser, miłość i angielski… najlepsze rzeczy w życiu potrzebują czasu. Graceland nie oferuje kursów szybkiego nauczania języka angielskiego, ponieważ niuansów nie da się zrozumieć w cią gu jednego dnia.

Jak zacząć?

Zadzwoń do nas lub zatrzymaj się i wejdź do naszej szkoły aby poznać przyjaznego, profesjonalnego, polskiego administratora Graceland - Ulę. Ona odpowie na wszystkie twoje pytania, uspokoi umysł i wskaże ci właściwy kierunek.

Następnie porozmawiasz z jednym z dyrektorów szkoły.

Rozmowa ta ma na celu umieszczenie cię w grupie zgodnie ze swoimi umiejętnościami i potrzebami. Jest ona łatwa i przeprowadzana w ciepłej i przyjaznej atmosferze.

Co się dzieje dalej?

Przyjeżdżasz na zajęcia w wyznaczonym czasie: dwa razy w tygodniu po 90 minut. Przed zapisaniem się zostaniesz poinformowany, czy twoje zajęcia będą trwały jeden czy dwa semestry.

Ile osób będzie w mojej grupie?

Klasy liczą od 6 do 14 osób. Każda grupa prowadzona jest przez native speakera Przeważnie w każdej klasie będzie dwóch lub WIĘCEJ nauczycieli anglojęzycznych.

Poświęcając ponad 50% czasu lekcyjnego na rozmowy, szybko zyskasz pewność siebie i łatwość mówienia w języku angielskim. Wkrótce poczujesz rytm angielskiego wraz z uczeniem się idiomów, wyrażeń i właściwej wymowy z naszymi przyjaznymi i cierpliwymi nauczycielami.

Słyszałeś, że podręczniki są inne w Graceland. Czy to prawda?

Tak.

W czasach, gdy ludzie często są rozdzieleni od rodziny z powodu pracy; gdzie nie ma zbyt wiele nadzieji na przyszłość; gdzie bezpieczeństwo zatrudnienia jest w najlepszym wypadku słabe, gdy relacje są konkurencyjne w stosunku do technologii; gdzie brak optymizmu; gdzie kompas moralny nie wskazuje już północy; Graceland wybiera teksty, które dają nadzieję i znaczenie pokoleniowej, zdezorientowanej generacji. Będziesz czytać biografie inspirujących osób, które Wykorzystały napotkane szanse, zaangażujesz się w powieści z wyraźnym kompasem moralnym i będziesz oglądał filmy, które wywołują uśmiech. Graceland używa także Największej Księgi ( jaka kiedykolwiek została napisana) jako tekst podstawowy w każdej klasie: Biblii. Wierzymy, że Biblia jest nieco zapomnianą księgą wypełnioną mądrością, nadzieją, przewodnictwem, śmiechem i oczywiście największą historią miłosną wszechczasów: Bożą miłością do nas. Ale niech cię to nie przeraża, po prostu poproś o opinię więcej niż 50 osób, które były tu przez ponad 3, 5, 7, a nawet 9 kolejnych lat i zapytaj je czy jest to nudne jak kazanie. Gwarantujemy Ci, że powiedzą , że to jeden z powodów, dla których wracają tu rok po roku.

Czy istnieje skoroszyt?

Żyjemy pod hasłem: uczmy ucznia, a nie podręcznika.

Każdy program jest zaprojektowany z myślą o naszych studentach. Graceland nie podaje Ci angielskiej książki, którą możesz znaleźć w księgarni. Gdybyśmy to zrobili, nie potrzebowalibyście nas! Tworzymy własny program nauczania i zadajemy pytanie: “Czego potrzebują nasi uczniowie?” Poznasz nowe słownictwo, nowe ćwiczenia a przede wszystkim będziesz praktykować swoją wiedzę w wielu dyskusjach. Nauczysz się wielu zagadnień gramatycznych, ale nie martw się, nie będzie to ani przerażające ani straszne. Przeżyjesz tu także wiele nowych doświadczeń, które pozwolą Ci sprawdzić, co właśnie oglądałeś, czytałeś lub słuchałeś.

Oczywiście większość czasu spędzisz na dyskusjach, dzieleniu się opiniami i odkrywaniu innych pomysłów, wszystko to w języku angielskim. Cena za podręcznik i skoroszyt zawarta jest w opłatach za semestr.

Jesteśmy pewni, że pokochasz to miejsce, dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w 4 lekcjach, zanim podejmiesz decyzję o nauce w naszej szkole. Jeśli nie jesteś pewien, że to miejsce jest dobre dla Ciebie, nie musisz płacić za te 4 klasy.

Na co czekasz? Zadzwoń do Uli i umów się już dzisiaj.