Jillian Langman

Jillian Langman

G: Powiedz nam coś o sobie

J: Coś o sobie? Hmm. Urodziłam się I wychowałam w małym mieście w Ontario, w Kanadzie i uwielbiam wszystko, co ma smak syropu klonowego. Interesuje mnie wszystko, co związane z super bohaterami, Opowieściami z Narni, i prawie wszystko inne science-fiction lub fantasy. Mimo że łatwo zagłębić się w takie wymyślone światy, zawsze pasjonuje mnie również świat wokół mnie. Życie to przygoda, którą Bóg dla mnie przygotował i nie chcę nigdy przestać się uczyć i rozwijać.

G: Wiemy, że wcześniej pracowałaś jako nauczyciel w małym mieście. Opowiedz nam o tym i powiedz, czemu zdecydowałaś się przenieść do Krakowa

J: Przez trzy lata pracowałam w przedszkolu w Jaworznie jako asystentka i nauczycielka angielskiego. To była ta sama grupa dzieci przez trzy lata i jestem dumna z tych dzieci i tego, czego były w stanie się nauczyć! Kiedy zaczął się zbliżać czas, kiedy „moje” dzieciaki miały ukończyć przedszkole, wiedziałam, że chcę zostać w Polsce, ale potrzebowałam już czegoś innego. Kraków przyciągnął mnie swoją historią, zróżnicowaną kulturą i mnóstwem okazji aby spędzić czas z ludźmi. W tym mieście jest tyle do odkrycia! I tyle można się nauczyć od mieszkańców!

G: Co takiego jest w Graceland, że chciałaś dołączyć do zespołu?

J: Przede wszystkim fakt, że zespół poświęca każdą chwilę na to, by służyć Bogu. Ten zespół ma misję i żyje zgodnie z nią. Graceland to miejsce, gdzie mogę służyć z całym sercem i jednocześnie uczyć się efektywniej rozeznawać, do czego Bóg mnie wezwał.

G: Co lubisz robić poza pracą?

J: Mam kilka zainteresowań, więc raczej się nie nudzę kiedy zostaję sama ze sobą. Lubię ćwiczyć wyobraźnię, kiedy czytam książki, uwielbiam malować lub grać w gry wideo. Relaksuję się słuchając muzyki, wyszukując nowych piosenek, spacerując, jeżdżąc na rowerze i chodząc po górach.

G: Jakie jest Twoje nowe ulubione miejsce na spotkania?

J: Kiedy sptykam się z przyjaciółmi, każde miejsce jest moim ulubionym! Kraków jest pełen klimatycznych kawiarni z miłą atmosferą. Lubię po prostu usiąść i rozmawiać z przyjaciółmi przy kawie. Jednak gdybym miała wybrać jedno, ulubione miejsce, to byłoby nad rzeką, z widokiem na Wawel. Mieszkam w mieście z zamkiem. WOW!

G: Co Cię napędza do życia?

J: Serce! Haha! A tak na poważnie, to lubię wyzwania. Dla mnie to praca ze studentami, kiedy pomagam im zrozumieć trudne sprawy albo rzeczywisty szczyt w górach, który chcę zdobyć. Używanie w pełni swojego ciała i umysłu po to, żeby osiągnąć skomplikowany cel – to mnie motywuje! A z tych mniej emocjonalnych rzeczy, możecie mnie spotkać na rollercoasterze lub zjeżdżalni wodnej.

Jillian Langman
Jillian Langman
Jillian Langman